درباره ما

مجموعه ما سالهاست در زمینه دکوراسیون و طراحی داخلی با سبک روستیک فعالیت دارد، و کلیه خدمات خود را در این سایت در اختیار مشتریان برای بازدید قرار می دهد. عمده فعالیت این مجموعه ساخت انواع مبلمان، ناهارخوری، سرویس خواب، انواع میزها و صندلی های چوبی لوسترچوبی و بعلاوه طراحی و اجرای انواع آلاچیق، درشکه، گاری و تزئینات بسیاری می باشد. این مجموعه سعی بر این دارد که شما را در رساندن به خواسته تان یاری کند و طبق سلیقه شما و به درخواست شما کالایی که با مواد اولیه این مجموعه سازگاری داشته باشد را طراحی و در اختیار مشتریان قرار دهد. 

شما می توانید با بازدید از سایت و کسب اطلاعات از نمونه فعالیت های مجموعه مستقیما به نمایشگاه مرکزی و کارخانه ما واقع در تهرانپارس سر زده و از نزدیک خواسته های خود را حتی برگرفته از کاتالوگ ها و نمونه های خارجی ارائه داده و به آنچه در نظر دارید برسید. ما در رساندن شما به خواسته تان تمام سعی خود را بکار میگیریم.تیم فنی گروه دکوراسیون روستیک و سافاری


ما از بهترین ها استفاده میکنیم تا بتوانیم رویای شما را به واقعیت نزدیک تر کنیم.ما با داشتن آتلیه طراحی ومعماری تخصصی میتوانیم کوچکترین ایده های شما را به فضایی زیبا تبدیل کنیم. رسالت ما این است که بهترین و خاص ترین چوبها را از جنگل های سبز و همچنین بهترین محصولات از مطرح ترین برندهای دنیا با تکیه به توان نیروهای داخلی انتخاب کنیم و اثری ماندگار را برای شما بسازیم.